Pojechał odebrać wnuka ze szkoły. Miał 2,6 promila alkoholu

W czwartek (22 października) po godzinie 12:00 na parkingu przy szkole w Bukowicach kierowca busa uderzył w zaparkowane obok BMW, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Szybko jednak udało się wskazać kto kierował Fiatem Ducato. Policjanci ustalili, że za kierownicą busa siedział 65-letni … Czytaj dalej Pojechał odebrać wnuka ze szkoły. Miał 2,6 promila alkoholu