Oficjalne podpisanie partnerstwa miast Milicz i Springe - Miliczinfo.pl

Oficjalne podpisanie partnerstwa miast Milicz i Springe

Dzisiaj o 19:00 w Starej Rzeźni przedstawiciele Milcza przypieczętują partnerstwo z miastem Springe. Ze względu na pandemię, spotkanie odbędzie się w formie wideokonferencji.
facebook.com/Piotr Lech Burmistrz Gminy Milicz

Działania zmierzające do zawiązania partnerstwa między miastami Milicz i Springe rozpoczęły się już w lutym 2020 r. Dzięki przyjęciu uchwały w sprawie nawiązania współpracy, dzisiaj o 19:00 w Starej Rzeźni odbędzie się oficjalne podpisanie partnerstwa pomiędzy miastami.

Ze względu na pandemię spotkanie odbędzie się w formie wideokonferencji, a podpisanie Partnerstwa nastąpi w tym samym czasie. Będzie to przypieczętowanie współpracy na płaszczyźnie społecznej, gospodarczej, sportowej, kulturalnej i edukacyjnej.

O wydarzeniu poinformował Burmistrz Piotr Lech na swoich mediach społecznościowych:

Miło mi poinformować, że już dziś o godz. 19.00 w Stara Rzeźnia – Miejsce Spotkań , w nieco innej formie niż zazwyczaj,…

Posted by Piotr Lech, Burmistrz Gminy Milicz on Wednesday, June 9, 2021

Na podpisaniu partnerstwa pomiędzy miastami Milicz i Springe pojawi się również nowy Honorowy Obywatel Gminy Milicz – Hans Nitschke, który swoją działalnością zabiegał o budowanie przyjaznych stosunków polsko-niemieckich. Więcej tutaj.

>