Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść. Black Aqua wraca z medalami - Miliczinfo.pl

Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść. Black Aqua wraca z medalami

W miniony weekend klub Black Aqua reprezentował powiat na XXVII Zawodach Pływackich na Jeziorze Wonieść. Sportowcy z Krośnic wrócili do domów z medalami.
facebook.com/Black Aqua

25 lipca wszyscy miłośnicy pływania mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas XXVII Zawodów Pływackich na Jeziorze Wonieść. Na plaży głównej w Nowym Dębcu sportowcy zmierzyli się na dystansach 1900m i 3800m, 950m i na nowym dystansie 475m.

Gminę Krośnice reprezentowali zawodnicy z klubu Black Aqua – Aleksandra Bocheńska, Kinga Filipiak oraz Marcin Maryjowski. Intensywne treningi przełożyły się na wysokie lokaty na pierwszych zawodach Open Water w tym sezonie.

Aleksandra Bocheńska w konkurencji na 1900 m zajęła trzecie miejsce w Kategorii Open, pierwsze w kategorii do lat 16, a także wywalczyła złoto jako pierwsza kobieta.

Kinga Filipiak w konkurencji 475 m zajęła pierwsze miejsce w kategorii do 16 lat. Natomiast Marcin Maryjowski w konkurencji 950 m zdobył 6 miejsce.