Siatkarki z Milicza wróciły do domu z brązowym medalem - Miliczinfo.pl

Siatkarki z Milicza wróciły do domu z brązowym medalem

W ubiegły weekend siatkarki z Milicza reprezentowały barwy drużyny w Kożuchowie. Po ciężkiej rywalizacji wróciły do domu z medalami.
facebook.com/UKS SG Kożuchów

W ubiegły weekend siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu reprezentowały gminę w Kożuchowie na Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki. W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodniczek z 14 klubów z województwa Lubuskiego, Wielkopolskiego i Dolnośląskiego.

Turniej został przeprowadzony w kategorii 2 i 4 dziewcząt. W kategorii dwójek do rywalizacji przystąpiło 20 zespołów, w tym SP 1 Milicz. Zespół z Milicza uplasował się na trzecim miejscu w końcowej klasyfikacji najlepszych drużyn:

• UKS Lider Rokietnica
  • Siatkarz Jarocin
  • SP 1 Milicz
  • UKS SG Kożuchów
  • MKS Piast Głogów

Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany. Wszystkie zespoły pokazały duże umiejętności.

Na zakończenie turnieju każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę, a zespoły uplasowane na podium zostały nagrodzone medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.